Moroccanoil

Uznana na całym świecie i niemal kultowa marka Moroccanoil zawitała również do naszego Atelier. Zachęcamy, abyście doświadczyli Państwo produktów Moroccanoil i odkryli niezwykłe właściwości stojące za tą nazwą.

Reputację marki Moroccanoil zbudowano na bazie pozytywnych opinii przekazywanych z ust do ust, od pokazów mody, poprzez salony fryzjerskie, SPA, aż po artykuły prasowe. Wszystkie produkty Moroccanoil są opracowane tak, by były łatwe w użyciu a zarazem skuteczne. Posiadają naturalne składniki, dzięki którym włosy nie tylko wyglądają lepiej, ale są po prostu zdrowsze.

Flagowy produkt Moroccanoil, to bestseller wśród produktów do pielęgnacji włosów. Nadzwyczajna formuła, która jest zasadniczym podkładem do stylizacji włosów, ich odżywienia i luksusowego, wzmacniającego połysk ostatecznego wykończenia. Ten rewolucyjny preparat, który stworzył nową, bazującą na olejkach, kategorię pielęgnacji włosów zapoczątkował światowy szum wokół olejku arganowego. Stosowany jest przez gwiazdy i celebrytów, takich jak Madonna, Angelina Jolie, Katty Perry, Jennifer Lopez, Scarlet Johanson czy Taylor Swift.