tel. 17 741 50 15
kom. 666 615 015

Zespół

Marcin Kasprzak

stylista fryzur

Mistrz metamorfozy. Wydobywa naturalne kobiece piękno, odkrywa zmysłowość i podkreśla osobowość. Perfekcjonista, zawsze odważny i oryginalny w swoich stylizacjach. Ukończył prestiżowe szkoły stylizacji i fryzjerstwa: Vidal Sassoon w Londynie oraz Akademię Stylizacji Małgorzaty Babicz i Jacques Alexandre Academie w Krakowie. Stylizował fryzury podczas wyborów Miss Polski, czesał polskie gwiazdy i celebrytów podczas współpracy z Polsatem, TV4, TVP. Marcin, to kreator, wizjoner i człowiek dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Fryzjerstwo to nie jedyna Jego pasja – Marcin jest także managerem w Forever Living Products Poland.

Kinga Szczęch

stylistka fryzur

Bardzo wcześnie swoje losy związała z fryzjerstwem, dlatego mimo młodego wieku, ma już ogromne doświadczenie w pracy stylistki. Jest ambitna, pracowita i skoncentrowana na swoim fachu. Wszechstronnie uzdolniona – doskonale odnajduje się zarówno w damskich jak i męskich stylizacjach. Mistrzyni fryzur wieczorowych i ślubnych. Przy pomocy upięć, loków i warkoczy zmienia klientki w gwiazdy. Jej stylizacje cechuje niezwykłe poczucie smaku, lekkość, zwiewność i zmysłowość.

Agnieszka Lecka

stylistka fryzur

Otwarta, pogodna i zawsze uśmiechnięta. Ma świetny kontakt z Klientami i potrafi stworzyć bardzo miłą atmosferę. Aga ma dużą wiedzę w dziedzinie fryzjerstwa ale jest ambitna i dlatego wciąż podnosi swoje kwalifikacje i śledzi zmieniające się trendy. Jej pasją jest stylizacja fryzur damskich oraz męskich a także koloryzacja. Swoimi stylizacjami potrafi podkreślić osobowość Klientki i wydobyć z Niej to, co najlepsze.

Marcin Zabłotni

młodszy stylista

Swoją osobowością przyciąga jak magnes. Zawsze uśmiechnięty, z niebanalnym poczuciem humoru i pozytywną energią. Fryzjerstwo to jego wielka pasja. Jest wytrwały i uparcie realizuje postawione przed sobą cele. Pragnie cały czas się rozwijać, dlatego regularnie bierze udział w szkoleniach fryzjerskich i śledzi najnowsze trendy.

Marcin Florek

młodszy stylista, kolorysta

Ambitny, zaangażowany, nastawiony na ciągły rozwój i samodoskonalenie. Ma głowę pełną pomysłów. Marcin jest zawsze uśmiechnięty i skoncentrowany na swojej pracy. Mimo młodego wieku, ma doświadczenie i imponującą wiedzę z zakresu koloryzacji.

Monika Fuksa

właścicielka, manager

Swoją przygodę z fryzjerstwem zaczęła w 2014 roku, pracując jako manager w Atelier Fryzjerstwa Marcina Kasprzaka. Od maja 2017 rok jest właścicielką Atelier. To z nią masz pierwszy kontakt, kiedy dzwonisz lub przychodzisz do Atelier. Recepcja jest jej „centrum dowodzenia” z którego perfekcyjnie koordynuje pracę w salonie, doradza Klientom, ustala wizyty i dba o wyjątkową atmosferę - o to, abyście odwiedzając nas, czuli się komfortowo i swobodnie.