tel. 17 741 50 15
kom. 666 615 015

Zespół

Marcin Kasprzak

Stylista fryzur

Mistrz metamorfozy. Wydobywa naturalne kobiece piękno, odkrywa zmysłowość i podkreśla osobowość. Perfekcjonista, zawsze odważny i oryginalny w swoich stylizacjach. Ukończył prestiżowe szkoły stylizacji i fryzjerstwa: Vidal Sassoon w Londynie oraz Akademię Stylizacji Małgorzaty Babicz i Jacques Alexandre Academie w Krakowie. Stylizował fryzury podczas wyborów Miss Polski, czesał polskie gwiazdy i celebrytów podczas współpracy z Polsatem, TV4, TVP. Marcin, to kreator, wizjoner i człowiek dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Fryzjerstwo to nie jedyna Jego pasja – Marcin jest także managerem w Forever Living Products Poland.

Natalia Malec

Młodsza stylistka fryzur

Wesoła, uśmiechnięta i zawsz pełna energii. Z każdym znajdzie wspólny temat do rozmowy, dlatego też uwielbia kontakt z Klientami. Bardzo dobrze odnajduje się zarówno w stylizacjach damskich jak i męskich. Lubi delikatne, dziewczęce, luźne upięcia i fryzury okolicznościowe. Interesuje się modą i śledzi aktualne trendy. Aktywnie udziela się w social mediach.

Marcin Florek

Stylista fryzur

Niezwtykle ambitny, nastawiony na ciągły rozwój i samodoskonalenie. Ma głowę pełną pomysłów. Zawsze w świetnym humorze, zaangażowany i skoncentrowany na swojej pracy. Mimo młodego wieku, ma doświadczenie i imponującą wiedzę z zakresu koloryzacji, która jest naajwiekszą jego pasją. 

Marcin Zabłotni

Młodszy stylista fryzur

Swoją osobowością przyciąga jak magnes. Zawsze uśmiechnięty, z niebanalnym poczuciem humoru i pozytywną energią. Fryzjerstwo to jego wielka pasja. Jest wytrwały i uparcie realizuje postawione przed sobą cele. Pragnie cały czas się rozwijać, dlatego regularnie bierze udział w szkoleniach fryzjerskich i śledzi najnowsze trendy.

Monika Fuksa

Właścicielka, manager

Swoją przygodę z fryzjerstwem zaczęła w 2014 roku, pracując jako manager w Atelier Fryzjerstwa Marcina Kasprzaka. Od maja 2017 rok jest właścicielką Atelier. To z nią masz pierwszy kontakt, kiedy dzwonisz lub przychodzisz do Atelier. Recepcja jest jej „centrum dowodzenia” z którego perfekcyjnie koordynuje pracę w salonie, doradza Klientom, ustala wizyty i dba o wyjątkową atmosferę - o to, abyście odwiedzając nas, czuli się komfortowo i swobodnie.

Katarzyna Kościółek

Stylistka paznokci

Kasia w naszym gabinecie zajmuje się przedłużaniem i modelowaniem płytki paznokciowej, manicure hybrydowym oraz modelowaniem brwi za pomocą henny. Ukończyła kursy zdobień oraz stylizacji. W pracy cechuje ją precyzja i profesjonalizm. Kasia cały czas podnosi swoje umiejętności.  

Karina Wołos-Ziomka

Kosmetolog

Z kosmetyką związana od wielu lat. Specjalizuje się w profesjonalnej pielęgnacji twarzy, depilacji laserowej, mezoterapii igłowej oraz peelingach medycznych.  Wykładowca i szkoleniowiec przedmiotów zawodowych dotyczących zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających twarzy oraz ciała. Stale podnosi swoje umiejętności i kwalifikacje, uczestnicząc w kursach i szkoleniach z zakresu kosmetologii estetycznej. W pracy najważniejszy jest dla niej efekt zabiegu oraz zadowolenie i bezpieczeństwo Klientów.